VIV ALV voor leden en nascholing voor leden en niet-leden
Na de ALV op 12 april 2025 zal Laurna Fenenga het tweede deel van haar nascholing De impact van ontwikkelingstrauma op het hoogsensitieve kind en de gevolgen ervan op de gezondheid en volwassenheid geven. Leden die afgelopen 2 november niet aanwezig waren bij deze nascholing kunnen wél deelnemen aan dit tweede deel.
Meer informatie over de nascholing volgt binnenkort.
Geldigheid nascholing
De ALV betreft één dagdeel en de nascholing betreft één dagdeel. Circa 10 werkdagen na de bijeenkomst wordt het bewijs van deelname automatisch in je online dossier gezet. Dit bewijs kan opgevoerd worden voor je nascholingsverplichting 2025.
Aanmelden
Aanmelden kan via de aanmeldknop aan de rechterzijde van deze pagina. Aanmelden is mogelijk tot en met vrijdag 4 april.
Annulering
Mocht je je na het aanmelden voor de nascholing toch willen afmelden, dit kan kosteloos tot uiterlijk vrijdag 4 april. Meld je af via de website en stuur daarna uitsluitend nog een email naar het secretariaat: info@vivnederland.nl.
Programma van VIV ALV voor leden en nascholing voor leden en niet-leden
Op zaterdag 12 april: | |
9:00 - 9:30 | Ontvangst |
9:30 - 11:30 | VIV ALV d.d. 12 april 2025 |
11:30 - 12:30 | Lunch pauze |
12:30 - 16:30 | Nascholing "De impact van ontwikkelingstrauma op het hoogsensitieve kind en de gevolgen ervan op de gezondheid en volwassenheid" Door Fenenga, L.V. (Laurna) |